Kvalifikacija

Mūsų įmonei suteikta kvalifikacija

 

 
 1. Lietuvos respublikos Aplinkos ministerijos 2011 m. kovo 3 d. išduotas kvalifikacijos atestatas Nr. 1753, kurio pagrindu UAB „Kavesta“ turi teisę atlikti statinio dalies projektavimo, statinio ir statinio dalies statybos darbus.
 2. Lietuvos respublikos Žemės ūkio ministerijos išduotas kvalifikacijos atestatas melioracijos statinių projektavimui, melioracijos statinių statybai ir melioracijos statinių statybos techninei priežiūrai kvalifikacijos atestatas Nr. 128-PmMT.

 
 

UAB Kavesta

 

 
 1. Yra įdiegusi integruotą vadybos sistemą, kuri apima kokybės, aplinkosaugos ir darbuotojų saugos bei sveikatos vadybą:
 2. Kokybės vadybos sistema atitinka ISO 9001:2008 standarto reikalavimus. Bendrovė nuolat tobulina ir garantuoja paslaugų kokybę, atsižvelgdama į klientų poreikius ir laikydamasi teisinių bei kitų reglamentuojančių teisės aktų reikalavimų.
 3. Aplinkos apsaugos vadybos sistema atitinka ISO 14001:2005 standarto reikalavimus. Bendrovė mažina galimą poveikį aplinkai, rūšiuoja pavojingas atliekas ir antrines žaliavas, numato galimų avarijų prevencinius veiksmus, nenaudoja cheminių preparatų, keliančių pavojų aplinkai, taupo gamtinius išteklius.
 4. Darbuotojų saugos ir sveikatos vadybos sistema atitinka OHSAS 18001:2007 standarto reikalavimus. Bendrovė daug dėmesio skiria prevencinėms priemonėms, skirtoms darbuotojų darbingumui, sveikatai ir gyvybei darbe užtikrinti, naudojamoms ar planuojamoms visuose įmonės veiklos etapuose, kad darbuotojai būtų apsaugoti nuo traumų, profesinių ligų ir profesinės rizikos


 

Svetainės medis

Apie mus

UAB “Kavesta” – auganti, nuolat tobulėjanti, lanksčiai reaguojanti į rinkos ir technologijų pokyčius projektavimo ir statybos bendrovė, įsikūrusi Šilutėje. Pagrindinė bendrovės veikla – statybos ir remonto darbai, projektavimo paslaugos.

 

Kontaktai

 • Tilžės g. 48
     LT-99168, Šilutė
 • Tel. Nr.: (8~441) 54713
 • El. paštas: info@kavesta.lt